Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
26 lis 2020

Mistrzowie Agro – KGW z Kotkowa „Baziowe Kotki” gra o zwycięstwo

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO 2020 trwa od połowy września. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w powiatach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizują w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale, do którego awansowali zachowując wszystkie głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie.

W etapie wojewódzkim pierwsze miejsce zdobyło KGW "Baziowe Kotki" w Kotkowie z wynikiem 1623 gł.
Finałowe głosowanie już trwa i rozpoczęło się w poniedziałek, 23 listopada i zakończy się w poniedziałek, 30 listopada o godz. 21.00.

UWAGA: w głosowaniu w ogólnopolskim półfinale treść SMS-a jest inna, niż w poprzednim etapie plebiscytu. Sprawdź dokładnie instrukcję głosowania.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na KGW w Kotkowie „Baziowe Kotki” - należy wysłać SMS o treści MAG.2 na numer 72355 (koszt sms to 2,46 zł).

Głosować można także na stronie internetowej: https://polskatimes.pl/p/kandydaci/mistrzowie-agro-2020%2C1008661/

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentacji naszej gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Składamy serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki.

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia