Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
04 gru 2020

„Książka na telefon”  

1.Bezpłatny dowóz książek dla SENIORÓW 60+.

W ramach działań na rzecz wsparcia i pomocy seniorom w okresie epidemii koronawirusa, Biblioteka Publiczna w Gorzkowicach oferuje nową usługę dla Seniorów 60+ - „Książka na telefon”. Seniorzy z terenu Gminy Gorzkowice, którzy chcą skorzystać z usługi mogą telefonicznie złożyć zamówienie na książki, dzwoniąc do Biblioteki -  nr  tel. 44/6818101 od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 16.00.

Bibliotekarze odpowiedzialni za realizację usługi, przygotują zbiory kierując się wytycznymi zawartymi w zgłoszeniach. Bibliotekarze będą odwiedzali czytelników raz w tygodniu – w piątki, w  godzinach od 9.00 do 14.00.  Chęć zwrotu książek, czytelnicy mogą zgłaszać w ten sam sposób.

2. Czytelnicy do 60 roku życia mogą rezerwować książki telefonicznie lub poprzez system Mak+.

Realizowanie usług „Książka na telefon”  odbywać się będzie z zachowaniem środków ochrony osobistej. Wykonujący te usługi bibliotekarze będą zaopatrzeni w maseczkę i rękawiczki, a odwiedzany czytelnik jest zobowiązany do zasłonięcia nosa i usta na czas wizyty bibliotekarza. Zwracane do Biblioteki książki podlegają kwarantannie.

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia