Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
05 mar 2021

Konkurs dla KGW „Baba Wielkanocna z Łódzkiego”

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich oraz przetwórców prowadzących Rolniczy Handel Detaliczny z terenu województwa łódzkiego do udziału w Konkursie „Wielkanocna  Baba  z Łódzkiego”, polegającym  na  amatorskim wypieku tradycyjnej baby wielkanocnej - z mąki pszennej uzyskanej ze zboża uprawianego na poletkach demonstracyjnych  Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą  w Bratoszewicach.

Celem realizowanego przedsięwzięcia jest kultywowanie polskiego dziedzictwa kulinarnego związanego z okresem Wielkiej Nocy, dbałość o poczucie tożsamości kulturowej, pielęgnowanie szacunku dla tradycji ludowych.

Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z s. w Bratoszewicach oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oddział terenowy Łódź.

Szczegóły dotyczące warunków udziału w konkursie zawarte zostały w Regulaminie.

ZAPRASZAMY  DO  UDZIAŁU  !!!

Szczegóły dotyczące konkursu i materiały do pobrania w linku poniżej:

Ogłoszenie o konkursie | Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach (lodr-bratoszewice.pl) 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia