Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
17 lip 2021

dzien prazoka wytep orkiestry

W sobotę 17 lipca 2021r. w Szczukocicach odbył się „Dzień Prazoka” zorganizowany przez  Koło Gospodyń Wiejskich „Szczukocice”.

W imprezie uczestniczył wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, sekretarz gminy Iwona Kadir, radna Halina Kukulska, sołtys Alicja Więcek, dyrektor Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Gorzkowice Małgorzata Gadecka oraz zaproszeni goście. Pan Wójt podziękował paniom ze stowarzyszenia za wspaniałą organizację i zaangażowanie oraz życzył wszystkim uczestnikom udanej zabawy.

Impreza rozpoczęła się od części artystycznej zaprezentowanej przez Orkiestrę Dętą Gorzkowice, a następnie występu wokalnego naszej młodej mieszkanki Aleksandry Woźniak.

W dalszej kolejności uczestnicy brali udział w przygotowanych atrakcjach takich jak: konkursy zespołowe i rywalizacje sportowe z nagrodami dla dzieci i dorosłych, zabawy z animatorem, warsztaty zorganizowane przez bibliotekę. Dzieci mogły także nadmiar energii spożytkować na zamku dmuchanym.

Dla wszystkich uczestników imprezy Panie ze Stowarzyszenia KGW „Szczukocice” przygotowały stoisko z daniami regionalnymi.

Koło Gospodyń Wiejskich „Szczukocice” pragnie złożyć serdeczne podziękowania za okazaną pomoc oraz wsparcie finansowe i rzeczowe w organizację „Dnia Prazoka” w szczególności:

  • Wójtowi Gminy Gorzkowice Panu Alojzemu Włodarczykowi,

  • Sponsorom, dzięki którym mogliśmy dostarczyć dzieciom niezapomnianych atrakcji:

- Państwu Jadwidze i Włodzimierzowi Żabickim - Firma Jawo,

- Radnej Pani Halinie Kukulskiej,

- Państwu Blance i Tomaszowi Strzelczyk - Wytwórnia Lodów Rzemieślniczych "Pingwin"

  • Pani Małgorzacie Gadeckiej – Dyrektor Biblioteki i Domu Kultury Gminy Gorzkowice,

  • Pani Agnieszce i Panu Arkadiuszowi Turniakom,

  • oraz wszystkim innym osobom, a w szczególności mieszkańcom Szczukocic, którzy pomogli w przygotowaniu pikniku.

Podczas trwania imprezy czas umilała nam oprawa muzyczna profesjonalnie przygotowana przez Pana Arkadiusza Turniaka za co serdecznie mu dziękujemy. Zakończeniem wieczoru była poprowadzona przez niego dyskoteka, która trwała do późnych godzin.

W trakcie pikniku była  możliwość spisania się u Rachmistrza Spisowego w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Impreza była objęta patronatem Wójta Gminy Gorzkowice

Tekst: KGW Szczukocice

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia