Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
10 sty 2022

Webinarium pn. "Program profilaktyki nowotworów skóry"

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Program profilaktyki nowotworów skóry”, które odbędzie się 12 stycznia 2022 r. w godz. 11:00 – 12:00.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Poddziałania X.3.2 Programy profilaktyczne dotyczące chorób będących istotnym problemem zdrowotnym regionu (Program profilaktyki nowotworów skóry ze szczególnym uwzględnieniem czerniaka złośliwego dla mieszkańców województwa łódzkiego), Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5257-webinarium-pn-program-profilaktyki-nowotworow-skory klikając przycisk „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzień przed planowanym spotkaniem (tj. we wtorek 11.01.2022 r.) wysłana zostanie wiadomość z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia oraz informacja z programu Cisco Webex o webinarium wraz z linkiem do logowania.

Do pobrania: PROGRAM

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia