Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
28 cze 2022

„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… Szkoła podstawowa jest etapem na drodze życia”. - SP Krzemieniewice

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach rozpoczęła się  mszą świętą w kościele parafialnym, następnie uczniowie klas 0-VIII przeszli do szkoły, aby tam z rąk dyrekcji lub swoich wychowawców otrzymać upragnione świadectwo zakończenia roku szkolnego. Świadectwo, które jest biletem do WAKACJI!

W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice  oraz zaproszeni goście: Dyrektor Administracji Placówek Oświatowych w Gorzkowicach Pan Daniel Słowik oraz ks. Grzegorz Wierzba. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły   i odśpiewania hymnu państwowego i szkolnego. Nastąpiło także uroczyste przekazanie sztandaru młodszym  uczniom. Część oficjalną uświetniło pełne gratulacji i życzeń przemówienie Pani Dyrektor  skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli.  Kierując słowa do naszych absolwentów, Pani Dyrektor podziękowała uczniom za trud włożony w naukę, zwłaszcza w ostatnim roku, a także gratulowała sukcesów i życzyła powodzenia w nowych szkołach oraz udanych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej uczniowie klasy ósmej wraz ze swoimi młodszymi kolegami zaprezentowali krótki, humorystyczny program artystyczny.

Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacji: „Rozwijajcie skrzydła, szukajcie swoich dróg życiowych…”

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia