Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
20 sty 2023

Dobiegła końca I tura sprzedaży węgla na preferencyjnych warunkach. Od 23 stycznia 2023 roku w Urzędzie Gminy Gorzkowice rozpoczynamy nabór wniosków na II turę. 

Osoby, które złożyły zapotrzebowanie w dniach 24-25 października oraz ich wnioski zostały pozytywnie zweryfikowane były obsługiwane w pierwszej kolejności. Udało nam się zrealizować 100% zapotrzebowania na węgiel grubszy (365 rodzin) oraz 85% osób chętnych na zakup węgla średniego – groszek, ekogroszek (322 rodziny). Razem udało się obsłużyć 687 rodzin.

Osoby, które wypełniły wniosek o węgiel, ale nie miały złożonego zapotrzebowania w dniach 24-25 października będą obsługiwane w II turze w pierwszej kolejności. Od następnego tygodnia będziemy do tych osób telefonować  i zapraszać do Urzędu Gminy celem zmiany wniosku na bieżącą turę oraz dokonania wpłaty.  Przypominamy, że od II tury osoby, które nie skorzystały wcześniej z zakupu węgla na preferencyjnych warunkach będą mogły wnioskować o 3 tony. Sprzedaż węgla w II turze będziemy realizować do wyczerpania limitu przyznanego przez PGG dla Gminy Gorzkowice (1800ton).

Wpisany przez: KS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia