Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
20 sty2023

Rusza druga tura zapisów na węgiel

Uprawnieni i zainteresowani mieszkańcy Gminy Gorzkowice mogą od poniedziałku 23 stycznia 2023r. składać wnioski o zakup kolejnej transzy węgla dla gospodarstw domowych.

Maksymalna ilość węgla możliwa do zakupu po preferencyjnej cenie to 1,5 tony do dnia 31 grudnia 2022 r. (w ramach I tury) oraz 1,5 tony od dnia 1 stycznia do 30 kwietnia 2023 r. (w ramach II tury). Łącznie maksymalna ilość możliwa do zakupu to 3 tony.

Osoby, które w ramach I tury nie nabyły węgla w ogóle mogą wnioskować o jego zakup w ilości do 3 ton. Osoby, które w ramach I tury nabyły węgiel w ilości 1,5 t, niniejszym wnioskiem mogą ubiegać się o zakup maksymalnie do 1,5 t opału. Osoby, które nabyły dotychczas węgiel w ilości mniejszej niż 1,5 t, mogą ubiegać się o zakup stanowiący różnicę pomiędzy 3t a zakupionym dotąd tonażem opału.

WAŻNE! Należy pamiętać, iż o zakup preferencyjny węgla mogą ubiegać się osoby, które otrzymały dodatek węglowy lub te, które spełniają przesłanki do jego otrzymania. 

Do składu węgiel będzie dostarczany partiami. Osoby zainteresowane zakupem (te które złożą wniosek), będą powiadamiane telefonicznie przez pracowników Urzędu Gminy o konieczności odbioru węgla według kolejności złożenia wniosków o zakup. Węgiel wydawany będzie do wyczerpania zapasów! W pierwszej kolejności węgiel wydawany będzie osobom, które w ramach I tury złożyły wniosek i dotąd go nie zakupiły. 

Do pobrania: WNIOSEK

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia