Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herb
Gmina
Gorzkowice
Logo tłumacza migowego
22 wrz2023

plakat

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w  zadaniu współfinansowanym ze środków Powiatu Piotrkowskiego pn. "Integrację Seniorów przez sport i zabawę" Będzie to wydarzenie o charakterze imprezy sportowo-rekreacyjnej z elementami rywalizacji, które odbędzie się 23 września 2023  na obiektach sportowych w Gorzkowicach. Zależy nam na integracji seniorów. Seniorzy to wspaniała grupa ludzi bogata w wiedzę, z ogromnym potencjałem społecznym.

Celem imprezy jest wykształcenie w pokoleniu osób starszych potrzeby dbania o własne zdrowie,  dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, zrozumienia egzystencjalnej potrzeby ruchu, jego znaczenia w podtrzymaniu sprawności fizycznej i psychicznej oraz promowanie aktywnego stylu życia. 

W Gminie Gorzkowice i Powiecie Piotrkowskim mieszka dużo osób w wieku 60+. Wiele z nich jest zainteresowanych różnymi formami rekreacji,  nie zawsze mając możliwość regularnego uczestnictwa. Stąd konieczność zapoznania ich z możliwościami aktywnego spędzania czasu i potrzebą dbania o własną kondycję fizyczną i psychiczną. W programie: konkurencje sportowe i rekreacyjne oraz występy artystyczne i poczęstunek. Zwycięzcy konkurencji otrzymają okolicznościowe medale oraz drobne upominki. 

Do pobrania:

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia